Yönetici Koçluğu

Kişiye Özel Yönetim Koçluğu

Yönetim Koçluğu İş hayatının temelini oluşturur. Liderler kendi performanslarını geliştirdiklerinde bunun faydası bütün organizasyonda görülür. Eğitimler ve atölye çalışmaları herkese yönelik genel bir çalışma iken birebir yapılan çalışmalarda kişiye özgü koçluk sayesinde daha etkin bir destek sağlanır. Burada asıl amaç insanların daha verimli ve başarılı olmalarını sağlamaktır. 

Liderlerin kendilerine has yeteneklerini keşfetmelerin ve gizli kalmış potansiyellerini kullanmak üzere açığa çıkarak gerekli değişimi sergilemelerine yardımcı olur. Bu aynı zamanda kendi ekiplerindeki potansiyeli de açığa çıkararak şirketlerin ve kurumların istenen performans düzeylerine ve şirket hedeflerine ulaşmalarına hizmet eder.

Yönetim Koçu, gizli düşünce partneri gibidir.

Etkili liderlik stilini veya yolunu geliştirme, planlama ve yönetim konularında başarı sağlama, iletişim becerilerini geliştirme, hedef belirleme ve daha birçok farklı konuda destek sunar.

İş ve yaşam dengesini kurarak etkili bir çalışma çerçevesi geliştirmek ve iyi liderlik davranışlarını geliştirmek için işin "kalbindeki" liderlerin ve yöneticilerin kendi potansiyellerini fark etmelerine ve işlerinde arzuladıkları dönüşümü ve değişimi yakalamalarına yardımcı olur.

© 2019 Kalpten Bir'e