Kalpten İmgeleme

Kalpten İmgeleme Nedir?

Kadim zamanlardan günümüze kadar birçok üstat tarafından kullanılmış en eski tekniktir. Kişilerin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerini dengeleyerek, farkında olmadıkları blokajların çözülmesine yardımcı olur.

Bu imgeleme tekniğiyle beyninizden kalbinize nasıl gideceğinizi öğrenerek, geçmişinizi, duygusal travmalarınızı temizleyip kendinizi hafifletirsiniz.

Kalpten İmgeleme Nasıl Çalışır?

İmgeleme oldukça güçlü bir yetenektir ve çalıştıkça üzerinde ustalaşırsınız.

 

Nasıl çalışır? Çekim yasasını yaratım ifadesini duymuş olabilirsiniz.Beyninizin Retiküler Aktivasyon Sistemi (RAS) denilen bir bölgesi vardır. Burası nöron ağlarının bulunduğu yerdir. Bu Merkez bir filtre gibi sadece belli bilgilerin beyine geçmesine izin verir. Peki bu filtreye kim programlar? Tabii ki siz ve ve çocukluğunuzda ve hayatınızda bulunan kişiler. Farzedelim kendinizi sevilmez, değersiz, başarısız buluyorsunuz, Retiküler Aktivasyon Sistemi  size sevilmediğiniz, kendinizi değersiz hissettiğiniz, başarısız olduğunuz her türlü durumu gösterir.

İşte bu yüzden Retiküler Aktivasyon Sistemini yeniden programlamanız gerekir. Bunuda ancak imgeleme yoluyla yapabilirsiniz. Böylece artık beyniniz yeni yollar aramaya başlar, fırsatları gözler, tesadüfleri yakalar. Bu ancak imgeleme yoluyla olur. 

Hissettiğiniz her türlü olumsuz duygularınızı değiştirmek için kalbinizdeki hissin değişmesi gerekir. İşte tam da burada hislerin merkezi olan kalp devreye girer. Kalpten imgeleme ile yapılan çalışmalar sayesinde gerçekte kim olmak ve ne olmak istediğinizi bilirsiniz ve RAS'ini yeniden programlarsınız. Böylece kendinizi daha mutlu, daha şükran dolu, daha neşeli, daha keyifli, daha büyük hissedebilirsiniz. Kendinizi hayalini kurduğunuz yerde görebilirsiniz.

Beyin bir şeyin gerçek ya da imaj olduğuna anlamaz. Beyniniz imge olup olmadığına bakmadan gördüklerini gerçeğe çevirir. Siz ne kadar çok imgeleme yaparsınız; o kadar çok kendinize güveniniz gelir ve o kadar çok kendinizi daha güvende hissedersiniz.

Hayatınızda istediğiniz değişime kavuşmak istemez misiniz? Arzuladığınız değişime kavuşmak için bedeninizde, zihninizde ve duygularınızda saklı blokajları çözümleyerek kodunuzu değiştirin. Hayatınız değişsin.

© 2019 Kalpten Bir'e