top of page

Eğer hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan,

kendi potansiyeline ulaşmak istiyorsan,

'İmgeleme' konusunda ustalaşmalısın.
 

Yeni bir 'Sen' inşa etmeye hazır mısın?

Kalpten İmgeleme nedir?

Kadim zamanlardan günümüze kadar birçok üstat tarafından kullanılmış en eski tekniktir. Kişilerin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerini dengeleyerek, farkında olmadıkları blokajların çözülmesine yardımcı olur.

Bu imgeleme tekniğiyle beyninizden kalbinize nasıl gideceğinizi öğrenerek, geçmişinizi, duygusal travmalarınızı temizleyip kendinizi hafifletirsiniz.

Kalpten İmgeleme nasıl çalışır?

İmgeleme oldukça güçlü bir yetenektir ve çalıştıkça üzerinde ustalaşırsınız.

Çekim yasasını, yaratım ifadesini duymuş olabilirsiniz. Beyninizin Retiküler Aktivasyon Sistemi (RAS) denilen bir bölgesi vardır. Burası nöron ağlarının bulunduğu yerdir. Bu merkez, bir filtre gibi sadece belli bilgilerin beyine geçmesine izin verir.

 

Peki bu filtreyi kim programlar?

 

Bu filtreyi tabii ki siz ve çocukluğunuzda hayatınızda bulunmuş kişiler programlar. Farz edelim kendinizi sevilmez, değersiz, başarısız buluyorsunuz; Retiküler Aktivasyon Sistemi  size sevilmediğiniz, kendinizi değersiz hissettiğiniz, başarısız olduğunuz her türlü durumu gösterir.

İşte bu yüzden Retiküler Aktivasyon Sistemi'ni yeniden programlamanız gerekir. Bunu da ancak imgeleme yoluyla yapabilirsiniz. Böylece artık beyniniz yeni yollar aramaya başlar, fırsatları gözler, tesadüfleri yakalar.  

Hissettiğiniz tüm olumsuz duyguları değiştirmek için kalbinizdeki hissin değişmesi gerekir. İşte tam da burada hislerin merkezi olan kalp devreye girer. Kalpten imgeleme ile yapılan çalışmalar sayesinde, gerçekte kim olmak ve ne olmak istediğinizi bilirsiniz ve Retiküler Aktivasyon Sistemi'ni yeniden programlarsınız. Böylece kendinizi daha mutlu, daha şükran dolu, daha neşeli, daha keyifli, daha büyük hissedebilirsiniz. Kendinizi hayalini kurduğunuz yerde görebilirsiniz.

Beyin bir şeyin gerçek ya da imaj olduğuna anlamaz. Beyniniz imge olup olmadığına bakmadan, gördüklerini gerçeğe çevirir. Siz ne kadar çok imgeleme yaparsanız, o kadar çok kendinize güveniniz gelir ve kendinizi daha güvende hissedersiniz.

Hayatınızda istediğiniz değişime kavuşmak istemez misiniz?

 

Arzuladığınız değişime kavuşmak için bedeninizde, zihninizde ve duygularınızda saklı blokajları Kalpten İmgeleme çalışması ile çözümleyerek kayıtlı kodunuzu değiştirin. Hayatınız değişsin.

Kalbinizin arzularını keşfedin!

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page