top of page
happy child girl with a kite running on meadow in summer in nature.jpg

Eğer stresle başa çıkmak, pozitif değişimler yaşamak, yaratıcılığını artırmak, tam potansiyeline ve hayallerine ulaşmak istiyorsan,

'İmgeleme' konusunda ustalaşmalısın.
 

Yeni bir 'Sen' inşa etmek için bekleniyorsun!

Kalpten İmgeleme nedir?

Kalpten İmgeleme; zihinsel sağlık ve duygusal iyileşme alanında etkili bir yöntemdir. Temel olarak, düşünce ve hislerin kalp merkezli bir yaklaşımla birleştirilmesini içerir. Kalpten İmgeleme, kalbin manyetik gücünü kullanarak olumlu değişimlere katkıda bulunmayı amaçlar. Kadim zamanlardan günümüze kadar birçok üstat tarafından kullanılmış en eski teknik olmakla birlikte günümüzde psikoterapi alanındaki yöntemlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kişilerin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerini dengeleyerek, farkında olmadıkları blokajların çözülmesine yardımcı olur.

Bu imgeleme yöntemiyle beyninizden kalbinize nasıl gideceğinizi öğrenerek, geçmişinizi, duygusal travmalarınızı temizleyip kendinizi hafifletirsiniz.

Kalpten İmgeleme nasıl çalışır?

İmgeleme oldukça güçlü bir yetenektir ve çalıştıkça üzerinde ustalaşırsınız.

Çekim yasasını, yaratım ifadesini duymuş olabilirsiniz. Beyninizin Retiküler Aktivasyon Sistemi (RAS) denilen bir bölgesi vardır. Burası nöron ağlarının bulunduğu yerdir. Bu merkez, bir filtre gibi sadece belli bilgilerin beyine geçmesine izin verir.

 

Peki bu filtreyi kim programlar?

 

Bu filtreyi tabii ki siz ve çocukluğunuzda hayatınızda bulunmuş kişiler programlar. Farz edelim kendinizi sevilmez, değersiz, başarısız buluyorsunuz; Retiküler Aktivasyon Sistemi  size sevilmediğiniz, kendinizi değersiz hissettiğiniz, başarısız olduğunuz her türlü durumu gösterir.

İşte bu yüzden Retiküler Aktivasyon Sistemi'ni yeniden programlamanız gerekir. Bunu da ancak imgeleme yoluyla yapabilirsiniz. Böylece artık beyniniz yeni yollar aramaya başlar, fırsatları gözler, tesadüfleri yakalar.  

Hissettiğiniz tüm olumsuz duyguları değiştirmek için kalbinizdeki hissin değişmesi gerekir. İşte tam da burada hislerin merkezi olan kalp devreye girer. Kalpten imgeleme ile yapılan çalışmalar sayesinde, gerçekte kim olmak ve ne olmak istediğinizi bilirsiniz ve Retiküler Aktivasyon Sistemi'ni yeniden programlarsınız. Böylece kendinizi daha mutlu, daha şükran dolu, daha neşeli, daha keyifli, daha büyük hissedebilirsiniz. Kendinizi hayalini kurduğunuz yerde görebilirsiniz.

Beyin bir şeyin gerçek ya da imaj olduğuna anlamaz. Beyniniz imge olup olmadığına bakmadan, gördüklerini gerçeğe çevirir. Siz ne kadar çok imgeleme yaparsanız, o kadar çok kendinize güveniniz gelir ve kendinizi daha güvende hissedersiniz.

Hayatınızda istediğiniz değişime kavuşmak istemez misiniz?

 

Arzuladığınız değişime kavuşmak için bedeninizde, zihninizde ve duygularınızda saklı blokajları Kalpten İmgeleme çalışması ile çözümleyerek kayıtlı kodunuzu değiştirin. Hayatınız değişsin. 

 

İyileşme ve dönüşüm yolculuğunuzda size rehberlik etmek için buradayız.

Kalbinizin arzularını keşfedin!

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page