top of page

 

 

Hastalıklarımız, zihnimizin oluşturduğu günlük hayatımız ile ilgili çatışmalarımızın bir ifadesidir.

Hastalıkların tedavisinin kendimizde saklı olduğunu biliyor musunuz?

Bedenimiz zihnimizin bir yansımasıdır. Hem mental hem de fiziksel rahatsızlıklarımızın ardında önemli ipuçları bulunmaktadır.


​Recall Healing İyileşme Sanatı aracılığıyla bedende var olan hastalıkların arkasında, derinlere gizlenmiş duyguları keşfedersiniz. Bu duyguları anlamak ve üzerinde çalışmak, hastalıkların iyileşme sürecine önemli bir katkı sağlar.

 Eğer bir rahatsızlığınız varsa ve bu rahatsızlıkla ilgili uzman bir doktor tarafından, hastalığınızın tam olarak ne olduğuna dair teşhis konduysa, tıbbi tedaviniz devam ederken Recall Healing İyileşme Sanatı aracılığıyla da hastalığın kök sebebini bulabilir, iyileşme sürecinizi hızlandırabilir ve hastalığın tekrarlamasını önleyebilirsiniz. 


Recall Healing İyileşme Sanatı tekniğinde, her hastalığın ayrı bir zihinsel sebebi bulunmaktadır. Çalışmada, danışana yöneltilen sorularla kişinin, hastalığın zihinsel sebebini fark edip anlaması sağlanır ve çözüme ulaşılır.

Recall Healing tekniği, farklı alanlarda tıbbi uzmanlıkların birleşimi, belirli bilimsel araştırmalar, insanlar ve hayvanlar üzerinde yapılan uzun süreli gözlemlerin sonucu geliştirilmiştir. Bu teknik, hayat döngüleri, atalarımızın yaşamları üzerinden hastalığın gelişimine ışık tutarak tekrar sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olur.

Hastalıklarımız bize bir şey anlatmaya çalışıyor.

"Kendi hayat hikayenizi bilinçle inşa ediyorsunuz, bu da önce sizin sonra da soyunuzdan gelenler için daha büyük bir özgürlük hissi yartılmasına katkıda bulunuyor..."

Recall Healing - Sağlık Piramidi kitabından, Dr. Gilbert Renaud

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page