top of page

 

 

HeartMath teknikleriyle

stresi azaltın ve zihninizi sakinleştirin

Duygusal dengenizi bulun

Kendinizi iyileştirin

© HeartMath Kalbin Nefesi ile kişisel gücünü inşa et!

Hayatında stresle başa çıkabilmene yardımcı olacak HeartMath Kalbin Nefesi Tekniklerini öğrenmek ister misin?

HeartMath Institute insanların daha sağlıklı, mutlu bir yaşam sürdürmeleri, aydınlık bir gelecek inşa etmeleri için insanların “gerçekte kim” olduklarını anlamalarına yardımcı olabilecek araçlar sağlayan, kalbin etkilerini anlamak ve insanın kendi bütünlüğünü nasıl sağlayabileceğini keşfetmek üzere bilimsel araştırmalar yapan bir kuruluştur.

Aslında bedenimiz, yaşadığımız stres sonucu bazı şeylerin yolunda gitmediğinin sinyallerini veren en önemli habercilerden birisidir. Bu sinyalleri görmezden geldiğinizde ya da fark etmediğinizde süregelen gerginlik, sizin için “normal” hale gelir. Bu durumda içsel bataryalarınızı tüketen durumlar, olaylar ve insanlar karşısında enerjiniz tükenir. Tükenen enerji kızgınlık, öfke, sinirlilik, dargınlık, stres hormonlarının uzun saatler boyunca salgılanmasına ve içsel enerjinizin tüketmesine neden olur.

HeartMath Kalbin Nefesi teknikleri, karşılaştığınız zorlu durumlarda rahatlamanıza yardımcı olabilecek basit ve pratik 6 temel tekniği içerir. Bu teknikler gün içerisinde enerjinizi düşüren durumlarda, ihtiyacınız olan enerjiyi tekrar düzenleyebilmenize yardımcı olur. Bilime dayalı bu teknikleri uygulayarak stresli anlarda, fizyolojinizin tepki verme tarzını değiştirmiş olursunuz. Öğreneceğiniz bu teknikler, tam da gerektiği anda, tekrar enerjinizi hızlıca toparlamanızı sağlar ve her şeyin daha hızlı bir şekilde yoluna girmesine yardımcı olur. İşin güzel tarafı, Kalbin Nefesi teknikleri kullandığınızı kimse anlamaz bile.

 

Stresli anlarda kontrolü elinize almanızı sağlayacak, sizi daha dayanıklı, dirençli hale getirecek bu teknikler sayesinde, stres dolu düşünce ve duygularınızdan arınırsınız.

 

Sizi tüketen duygular, bataryanızı deşarj eder, enerjinizi düşürür. Bu teknikleri uyguladığınızda vücudunuzun strese karşı verdiği tepkiler azalır, sinir sisteminiz senkronize olur, kalp ritminiz düzenlenir ve böylece mental kapasitenizi tekrar geliştirmiş olursunuz.

 

Bu teknikler, fizyolojik düzeyde faydalı ve sürdürülebilir değişiklikler yaratmak için kullanabileceğiniz en önemli ve basit tekniklerdir. Hastalık, depresyon, kaygı bozukluğu, hiperaktivite, dikkat dağınıklığı gibi durumlarda veya her türlü olumsuz koşulda kolaylıkla toparlayabilmenizi sağlar. Bunun yanında uyku kaliteniz de artar.

Bataryalarınızı Şarj Edin!

HeartMath’in geliştirdiği basit Kalp Nefesi tekniklerini uyguladığınızda, karşılaşılan zorlu durumlarla başa çıkabilme kapasitenizi geri kazanır ve tepkilerinizin daha uyumlu ve dengeli olmasını sağlarsınız. Aynı zamanda içsel enerji rezervlerinizi, yani bataryalarınızı sürekli şarjda tutmuş olursunuz. Uygulaması kolay bu teknikler sayesinde hayatınızın her alanında daha dingin, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Daha dingin bir yaşam mümkün!

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page