HeartMath:

Kişisel Gücünü İnşa Et

HeartMath: Kişisel Gücünü İnşa Et

HeartMath Institute insanların daha sağlıklı, mutlu bir yaşam sürdürmeleri ve aydınlık bir gelecek inşa etmeleri için insanların “gerçekte kim” olduklarını anlamalarına yardımcı olabilecek araçlar sağlayan, kalbin etkilerini anlamak ve insanın kendi bütünlüğünü nasıl sağlayabileceğini keşfetmek üzere bilimsel araştırmalar yapan bir kuruluştur.

Aslında bedenimiz, yaşadığımız stres sonucu bazı şeylerin yolunda gitmediğininin sinyallerini veren en önemli habercilerden birisidir. Bu sinyalleri, özellikle duyguları ihmal ederseniz strese öyle alışırsınız ki, süregelen gerginlik sizin için “normal” haline gelir. Bu durumda içsel bataryalarınızı tüketen durumlar, olaylar ve insanlar karşısında enerjiniz tükenir. Kızgınlık, öfke, sinirlilik, dargınlık stres hormonlarının uzun saatler boyunca salgılanmasına ve içsel enerjinizi tüketmenize neden olur.

Bataryalarınızı Şarj Edin!

HeartMath’in geliştirdiği basit teknikleri uygulayarak, karşılaşılan zorlu durumlarla başa çıkabilme kapasitenizi geri kazanmanıza ve tepkinizin daha uyumlu ve dengeli olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda içsel enerji rezervlerinizi yani “batarya”larınızı sürekli şarjda tutmuş olursunuz. Uygulaması kolay bu teknikler sayesinde hayatınızın her alanında daha dingin, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

© 2019 Kalpten Bir'e