top of page

Lucid Rüya Kampı

Lucid Rüya ile Kendini Keşfet!

Lucid Rüya ile Yolculuk!

Türkiye'de ilk defa Herkese Açık Lucid Rüya Kam

Rüyanda İlham Aramaya,

Rüyanda Kendinle Buluşmaya,

Rüyanda Mabedini Keşfetmeye,

Rüya Derinliğinde Yüzmeye Hazır Mısın?

Yer: Kistar Cave Hotel, Uçhisar/Kapadokya

Tarih: 21-24 Eylül 2023

İçinizdeki gücü harekete geçirin, İç huzura kavuşun,

Belirsizlik zamanlarında merkezde ve sakin kalın ve Sınırlayıcı düşünce kalıplarını aşın.

Programda Neler Var?

İnsan Bilinci araştırmalarında dünya lideri olan Monroe Institute'un deneyimli eğitmeni eşliğinde Lucid Rüyayı deneyimlemeye hazır mısınız? 

İngiltere merkezli Monroe Enstitüsü eğitmeni ve UKCP'ye kayıtlı bir hipno-psikoterapist olan Luigi'nin yönettiği programda, Rüya konularında araştırmalar yapan sanat tarihçisi ve yazar Zeynep Ergen ve Kalpten Bir'e Danışmanlık hizmetlerinin uzman eğitmenleri Gülce Tartal ve Erkan Erkaya ile Kapadokya'nın eşsiz mistik dokusunda harika bir yolculuğa hazır olun!

Luigi Sciambarella, Zeynep Ergen, Gülce Tartal ve Erkan Erkaya eşliğinde, sınırlı sayıda katılımcı Kapadokya'nın eşsiz doğası ve mistik havasında gerçekleşecek bu kampa davetlisiniz!

Dünya çapında Monroe Enstitüsü sertifikalı eğitmenler tarafından yürütülen bu kendini güçlendirme çalışma kampı, size Kapadokya'nın eşsiz mistik doğasında The Monroe Institute'un Bölgesel Atölye Çalışmasını deneyimleme fırsatı sunuyor.

Fiziksel duyuların ötesine kolayca ve güvenli bir şekilde, daha yüksek bir bilince yolculuk yapın. Bütün Benliğinizi daha iyi anlayın ve kullanılmayan iç kaynaklarınıza erişin. Hemi-Sync ® ses teknolojisini kullanarak, elde edilmesi ve sürdürülmesi genellikle yıllar süren eğitim ve uygulama gerektiren genişletilmiş farkındalık durumlarını deneyimleyin. İlk rehberli meditasyonla birlikte faydalarını fark etmeye başlayacaksınız.  

Etkili teknikleri öğrenin. Genişletilmiş durumlara erişim için Monroe Enstitüsünün güçlü tekniğini öğreneceksiniz. Sınırlayıcı kalıpları serbest bırakın, kendinizi ve başkalarını iyileştirin ve içsel rehberliğinize erişin. Fiziksel olmayan, enerjik bedeninizi daha iyi anlamak ve gelecekteki beden dışı deneyimlere hazırlanmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknikler de uygulayacaksınız.

Yeni kendini güçlendirme duygunuzun tadını çıkarın. Bu genişletilmiş durumlara ses teknolojisinin yardımı olmadan erişmeyi öğrendikçe ve günlük yaşamınızı geliştirmek için  pratik "bilinç araçlarını" ustalıkla kullandıkça, tam potansiyelinizin daha fazlasını gerçekleştireceksiniz.

 

Bölgenizde yaşayan benzer düşünen diğer kişilerle tanışın. Bilinci Keşfetme atölyeleri ayrıca Monroe yatılı program mezunlarına becerilerini daha da geliştirmeleri ve anlamlı deneyimler yaşamaları için uygun ve eğlenceli bir yol sunar.

Ve en nihayetinde kamp sonunda bilgelikle tamamlanıp buradan ayrılacaksınız.

Nasıl Çalışır?

  1. Çalışma farklı formatlarda sunulur ve oturumlarının sayısı ve uzunluğu değişebilir.

  2. Bu çalışma, alanında uzman uluslararası bir eğitmen ve diğer katılımcılarla gerçek zamanlı etkileşim sunar. Bu Uyanış programı, birbirini izleyen üç gün ve bir yarım gün olacaktır.

  3. Bu etkileşimli inziva programında deneyimlerinizi paylaşarak diğer katılımcılardan da öğrenmeye açık olun.

Luigi.png

Luigi Sciambarella

Lucid Rüya Uzmanı

Ekran Resmi 2023-07-07 12.41.58.png

Zeynep Ergen

Sanat Tarihçisi ve Rüya Okuyucu

image_6487327_edited.jpg

Gülce Tartal

Çift Terapisti/Aile Danışmanı ve İmgeleme Uzmanı

IMG_8377.JPG

Erkan Erkaya

HeartMath Koçu

Programdaki Kimler Var?

I’m a paragraph. Double click here or click Edit Text to add some text of your own or to change the font. This is the place for you to tell your site visitors a little bit about you and your services.

Luigi Sciambarella, 2010'dan bu yana global işbirlikleri, konuşmalar, röportajlar ve podcast'ler ve Expand uygulama içeriği oluşturma yoluyla The Monroe Institute'un uluslararası erişimini genişletmesine katkı oldu. Luigi, Psikoloji ve Psikoterapi alanında uzmandır ve Birleşik Krallık'taki Ulusal Hipnoz ve Psikoterapi Koleji aracılığıyla hipno-psikoterapi öğrencilerine eğitim vermekte ve akreditasyon sağlamaktadır. Misyonu, Monroe Enstitüsü'nün farkındalığını artırmak ve canlı bir uluslararası topluluk oluşturmaktır.

Zeynep Ergen, Arkeolog Sanat Tarihçi ve aynı zamanda ©AydakiKedi’nin kurucusu. Aileden gelen Tasavvuf geleneği ve aileden aktarılan Ezoterik bilgiyle çocukluğundan beri süren yolculukta Rüyaları kimseden öğrenmedi, Rüyalar Onu Rüyacı yaptı. 1995’ den beri Tasavvuf, Pagan, Jungian kaynaklarında ve tüm Anadolu’da Kıbrıs dahil 120.000 rüya aktivitesini ve dönüşümlerini araştırdı, izledi. Bilinçdışı, Bilinçaltı Rüya Sembolizması, Tekrarlayan Rüyalar, İlham ve Olasılık Rüyaları, Rüya Farkındalığı, Tasavvuf ve Rüyalar, Rüyalar ve Arketipler, Mitler, Mitoloji, Sanat Tarihinde Semboller, Sanat Tarihinde Rüyalar Seminerleri veriyor. Sanat Terapi, Rüya ve Şifa Çemberleri, Aktif ve Meditatif İmgelem Uygulamaları, Esma Ül Hüsna Meditasyonları, Enerji ve Şifa çalışmaları, Rüya Mandalası ve Bireysel Rüya Sembolizması’na Yönelik Rüya Okumaları ile Rüyalarla dönüşüm ve şifalanma için danışmanlık ile kendi tabiriyle eşlik ediyor. 2019 yılında "Dün Gece Bir Rüya Gördüm" adlı kitabını çıkaran Zeynep, Görmenin, Uyanık Alemin, Mümkünlerin keyfini deneyimliyor ve paylaşıyor.

Gülce Tartal, Oldukça ruhani bir ailede çok küçük yaşlarından beri ezoterik bilgilerle büyüyen Gülce, kalbin hakikati ve önemi hakkında anlatılan hikayelerle büyüdü. İnsan doğasına ve yaşayan tüm canlılara olan sevgisi ve merakı sayesinde Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sosyoloji Bölümü’nü bitirdi. Ergenlik döneminden bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında Reiki, Kuantum, Nefes Terapileri, Hayatınızı İyileştirin (Heal Your Life), Koşulsuz Sevgi ve İlişkiler, Spiritüel Danışmanlık, Access Bars, Aile Dizimi, Ses Terapileri, Sağlıklı Beslenme, Miyoterapi, Lucid Dream, Eğitimcinin Eğitimi başta olmak üzere daha sayısız birçok eğitime katıldı. 2015-2018 yılları arasında İnsanaGüven Akademi’sinde ASEGEM onaylı üç yıllık Beden, Zihin ve Ruh eğitimini tamamladıktan sonra Akademi sayesinde tanıştığı dünyaca ünlü üstat “Daniel Mitel” ile dünyanın çeşitli yerlerinde Kalp eğitimlerine devam edip kendini geliştirerek “The School of the Heart”’ın Türkiye’deki ilk eğitmenlerinden oldu. 17 yıllık kurumsal hayatından edindiği tüm tecrübelerle kurumsal yaşantısını sonlandırarak, insanlara kalp ve zihin dengesini bir arada tutmanın önemi anlatmak ve insanların hayatlarına dokunmak üzere ruh eşi Erkan ile birlikte Kalpten Bir’e markasını kurdu. Aynı zamanda Aile Danışmanı ve Çift Terapisti olan Gülce'nin en büyük arzusu insanların yeniden kalpleri ile bağlantıya geçmelerini sağlamak ve BİR’liği deneyimlemektir.

Erkan Erkaya, HeartMath Mentörü, Astrolog. 19 yıl çalıştığı bir maden işletmesinde üst düzey yöneticiyken Astroloji aracılığıyla kendi kimliğini, kişiliğini ve hayat amacını aramaya başladı. Klasik Astroloji, Aile Dizimi Uygulayıcı Eğitimi, Dr.Travis Fox ile Hipnoz Eğitimleri, Access Bars, Miyoterapi gibi eğitimleri alırken yine bu dönemde karşısına çıkan ASEGEM onaylı İnsanaGüven Akademisi’nde üç yıl süren Beden-Zihin-Ruh farkındalığı eğitimlerinde kendine kattığı bilgi ve deneyimlerle kalbinin arzusunun arayışını sürdürdü.
The School of The Heart’ın eğitimlerine katılarak Kalbin önemini fark etti. Amerika’da kalbin bilimsel gerçeklerini araştıran HeartMath Institute tarafından açılan eğitimlere de katılarak kalbin bedenimizdeki ve hayatımızdaki önemini ve etkilerini anlatma arzusuyla harekete geçti ve Türkiye'nin ilk sertifikalı HeartMath Koçu oldu. Üst düzey bir yönetici iken kalbinin sesini dinleyerek işinden ayrılmaya karar verdi ve bu yolda ilerlerken kalbine önemli bir dokunuş yapan ruh eşi Gülce ile buluştu. Birlikte Kalpten Bir’e markasını kurarak insanlara kendi benliklerini bulmaya yardımcı olmak için yola çıktı. Şu anda düzenledikleri seminerler ve bireysel seanslarla insanlara kendi hakikatlerini hatırlatmak ve kendi özlerindeki cevheri bulup çıkarmalarına yardımcı olmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Nasıl Gidilir?

Kapadokya’ya, Nevşehir veya Kayseri Havaalanları üzerinden gelebilirsiniz.

Transfer (Nevşehir Havalimanından)

- Katılımcı sayısına göre Nevşehir Havaalanı’ndan ücretli shuttle servisi ayarlanacaktır.

- Kişiye özel araçla karşılama hizmetleri için talepte bulununuz.

Kapadokya Hakkında

Kapadokya hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.urgup.gov.tr/tarih

Ödeme Koşulları

Temmuz - Early Bird, Erken Rezervasyon:

25.000 ₺ + KDV

 

Ağustos - Lucky bird, Rezervasyon: 

27.000 ₺ + KDV

Eylül - Late Bird, Rezervasyon:

29.000 ₺ + KDV

 

Not: Rezervasyonun yapılabilmesi için ödemenin tamamının yapılması gerekmektedir.

İptal ve İade Koşulları:

Eğitimin organizasyon tarafından tamamen iptali durumunda ücretin tamamı iade edilir.

Herhangi bir sebeple;

- Temmuz ayı içinde yapılan ödemelerin aynı ay içerisinde iptali istenmesi durumunda ücretin %60'ı,

- Ağustos ayında yapılan ödemelerle birlikte önceki ödemelerin Ağustos ayı içerisinde iptali istenmesi durumunda ise ücretin %40'ı iade edilir.

- Eylül ayında yapılan ödemeler ve önceki ödemelerin geri iadesi yoktur.

 

Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için;

kalptenbire@gmail.com mail adresine mail atabilir ya da 05315275257 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

bottom of page