top of page

08 Eyl Cmt

|

Githa Yoga Studio

Kalpten İmgeleme: Geçmişi Temizleme ve Kendini Yenileme

Bu seminerde geçmişten getirdiğiniz yükleri temizleyerek zihinsel, duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengeler ve farkında olmadığınız blokajların çözülmesini sağlarsınız.

Kalpten İmgeleme: Geçmişi Temizleme ve Kendini Yenileme
Kalpten İmgeleme: Geçmişi Temizleme ve Kendini Yenileme

Saat ve Yer

08 Eyl 2018 10:00 – 09 Eyl 2018 18:00

Githa Yoga Studio, Gümüşsuyu Mahallesi, Saray Arkası Sk. No:39, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Gülce Tartal ve Erkan Erkaya ile Kalpten Bir'e - İyileşme Çemberi 21 Şubat Çarşamba saat 19:30-21:30 arasında.

Daniel Mitel’in liderliğindeki The School of The Heart’ın uzmanlarından Gülce Tartal ve Erkan Erkaya ile hayatınızda değişiklik yaratabilecek seminer.

Bu dönüştürücü imgelemeler gördüklerinizi, duyumsadıklarınızı, hissettiklerinizi ve bildiklerinizi bir araya getirir. Bir imgeyi “gördüğünüzde” aynı anda “duyguları” (öfke, üzüntü, kızgınlık vb) veya “hisleri” (sevgi, uyum, huzur, berraklık vb) hissedersiniz ve hatta bedeninizde bir şeyler “duyumsarsınız” (bir rahatsızlığı iyileştiren yoğun bir enerji akışı, kundalini uyanışı vb). Her bir güçlü imgeleme, maddi yaşamın sıradan kısıtlamalarından kurtulmanıza adım adım yardım ederek dikey ekseninizle yani kendi Üst-Benliğinizle, sonsuz varlığınızla tekrar uyumlanarak zihinsel, duygusal ve fiziksel bedeninizi dengeler.

İyileşmenin ötesinde Kalp’ten İmgeleme çalışmaları bize emsalsiz ve muhteşem imgeleme egzersizlerini sunar. Her insanın kendi hayalini, gelişimi için kişisel mizacına ve ihtiyaçlarına özgü bilgeliği ve iç görüyü sunar.

İmgeleme tekniklerinde ustalaşmak, daha da derinleşip görünenin ötesindekini daha iyi deneyimlemek için hazır mısınız? “İçsel Işığı”vızı ve “İç Sesi”nizi deneyimlemek için 0533 305 63 79 veya 0212 245 92 26 numaralı telefonları arayabilir ya da info@githayoga.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page