top of page

21 Şub Çar

|

İnsanagüven / Ank İletişim

Kalpten Bir'e

Kalpten Bir'e seminerinde grup çalışmasıyla Kalbin önemine tanık olun ve Om sesinin iyileştirici etkisini yaşayın.

Kalpten Bir'e
Kalpten Bir'e

Saat ve Yer

21 Şub 2018 19:30 – 21:30

İnsanagüven / Ank İletişim, Halaskargazi Mahallesi, Halaskargazi Mah.Valikonağı Cad., Polat Apt. No:77 D:7 Nişantaşı, Halaskargazi Mahallesi, 34371 Şişli/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Gülce Tartal ve Erkan Erkaya ile Kalpten Bir'e - İyileşme Çemberi 21 Şubat Çarşamba saat 19:30-21:30 arasında.

Daniel Mitel’in liderliğindeki The School of The Heart’ın uzmanlarından Gülce Tartal ve Erkan Erkaya ile hayatınızda değişiklik yaratabilecek bir çalışma.

Om sesi, insanlara huzur ve dinginlik veren spiritüel bir mantra olarak bilinir. İnsanın kendi sesiyle çıkardığı “Om” sesi titreşiminin fiziksel olarak kas ve sinir sistemini rahatlattığı bu sayede zihnide dinginleştirdiği ve kalp ritmini de düzenlediği bilinmektedir.

Grup çalışmalarında bu etki katlanarak artar. Kalbin açılarak arındığı bu bir saatlik iyileşme çemberi çalışması ile bütün herkesin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenleri arınır, dengelenir ve tekrar uyumlanması sağlanır.

Gelen katılımcıların Darülaceze'ye yapılacak yardım için yanında getirmesini rica ettiğimiz gerekenler listesi şu şekildedir; rehabilitasyon merkezinde kullanılmak üzere kiloluk akrilik boya, XL anne geceliği veya soğuk kış günlerinde içlerini sıcak tutacak uzun paçalı içlikler.

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için 0212 284 00 99 numaralı telefondan arayabilir ya da info@insanaguven.com adresine mail atabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page