top of page

Bebeğinizin gelişim sürecinde onu tanımak, anlamak

ve ona doğru şekilde destek olmak ister misiniz?

Bebeğim Astrolojisi Nedir?

Bebeğinizin nasıl bir karakteri olduğunu merak ediyor musunuz?

 

Her bebek özeldir ve eşsizdir. Kendilerine has doğalarıyla ve yetenekleriyle dünyaya gelirler. Gelişim sürecinde yani bebeklik ve çocukluk dönemlerinde yaşadıkları olaylar, aldıkları etkiler, gençlik ve yetişkinlik dönemlerinde onların nasıl bir birey olacağını belirler.

 

Kendi yeteneğini ve doğasını ortaya koyabilmesi için gelişim sürecinde bebeğinize destek olmanız, onun geleceği için önemlidir. Hayatındaki en önemli iki varlığın yani annesinin ve babasının onu tanıması ve yetişirken doğru yönlendirmeler yapması, ileride sağlıklı bir birey olabilmesi için atılacak ilk adımdır. Bebeğinizin duygusal yaklaşımı, anne ve baba ile olan bağı ve onlarla ilişki kurma süreci onun bütün hayatını etkileyecektir.

 

Bebeğim Astrolojisi ile onu tanımak için atacağınız ilk adım ona verilecek en güzel hediyelerdendir.

Bebeğim Astrolojisi çalışma içeriği nedir?

Bu çalışmada bebeğinize özel bir rapor hazırlanır. Bu rapor, bebeğinizin nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl bir kimliğe sahip olduğunu, olumlu veya olumsuz hangi davranış kalıplarını sergileyebileceğini ve sağlıklı gelişimi için ona nasıl yaklaşmanız ve  destek olmanız gerektiğini anlatır. Prenatal tutulmalar ile birlikte değerlendirilen natal haritası onun gerçek potansiyelini ve yönlendirilebileceği alanları ortaya koyar.

Bebeğinizi derinlemesine tanımak için bize ulaşın!

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page