Bebeğim Astrolojisi

Bebeğim Astrolojisi Nedir?

Bebeğinizin nasıl bir karakteri olduğunu merak ediyor musunuz?

Her bebek özeldir ve eşsizdir. Kendilerine has doğalarıyla ve yetenekleriyle Dünya'ya gelirler. Gelişim sürecinde yani bebeklik ve çocukluk dönemlerinde yaşadıkları olaylar, aldıkları etkiler, gençlik ve yetişkinlik dönemlerinde onların nasıl bir birey olacağını belirler.

 

Kendi yeteneğini ve doğasını ortaya koyabilmesi için gelişim sürecinde bebeğinize destek olmanız, onun geleceği için önemli. Hayatındaki en önemli iki varlığın, annesinin ve babasının onu tanıması ve yetişirken doğru yönlendirmeler yapması, ileride sağlıklı bir birey olabilmesi için atılacak ilk adımdır. Bebeğinizin duygusal yaklaşımı, anne ve baba ile olan bağı ve onlarla ilişki kurma süreci onun bütün hayatını etkileyecektir.

 

Bebeğim Astrolojisi ile onu tanımak için atacağınız ilk adım, ona verilecek en güzel hediyelerdendir.

Çalışma İçeriği Nedir?

Bu çalışmada bebeğinize özel bir rapor hazırlanır. Bu raporda, bebeğinizin nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl bir kimliğe sahip olduğunu, olumlu veya olumsuz hangi davranış kalıplarını sergileyebileceğini ve sağlıklı gelişimi için ona nasıl yaklaşmanız ve  destek olmanız gerektiğini anlatır. Prenatal tutulmalar ile birlikte değerlendirilen natal haritası onun gerçek potansiyelini ve yönlendirilebileceği alanları ortaya koyar.

Bebeğinize özel yaklaşık 15-20 sayfalık raporu satın almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

© 2019 Kalpten Bir'e