top of page
Firefly astral rota, astrolojik danışmanlık, dümen, dümen üzerinde burç sembolleri, uzay,

ASTRAL ROTA ile Hayatınızın Yönünü Belirleyin!

Yıldızların Rehberliğine

HOŞ GELDİNİZ!

 AstralRota ile Kendi Yıldızlarınızın Dilini Öğrenin.

AstralRota, sizlere yıldızların rehberliğinde içsel bir yolculuk sunar. Astrolojik harita yorumlama, ileriye dönük öngörüler, rektifikasyon çalışmaları ve ruhsal derinlikte birçok rapor ile size özel bir deneyim sağlıyoruz.

Astral Rota Nedir?

Mutluluğun hissedildiği tek yer kalptir. Kişisel mutluluk ancak zihniniz kalbinizle hizalandığı zaman gelir. Zihniniz kalbinizdeyse mutlusunuzdur. Dışarıda aranan mutluluk geçicidir. Aşık olursunuz fakat karşınızdaki kişi istediğiniz gibi davranmaz, huzursuz olursunuz ya da hedeflediğiniz bir amaca ulaşırsınız ancak yine bir tamamlanmamışlık hissi söz konusudur.

 

Peki kalıcı mutluluk nasıl elde edilir?

 

Sokrates’in de felsefesiyle “Kendini tanımayan, hayatı tanıyamaz”. Kendi davranış ve düşüncelerinizin kaynağını anlamaya çalışmak ve ardındaki motivasyonu bilmek sizi çözüme ulaştırır.

 

Zihniniz, sevdiğiniz insanı değiştirmeyi neden ister? Ya da bir şeyi başardığında tatmin olmayıp neden başka bir şeyin ardından gider? Veya biri size bir şey yaptığında ya da söylediğinde neden butonunuza basılmış gibi aynı tepkileri verirsiniz?

 

Astral Rota ile bunların ardında, içimizde yaşadığımız dengesizlikleri anlarız. Bebeklik, çocukluk ve gençlik dönemiyle, aile, ebeveynler ve çevre ile olan bağlantılarını keşfederiz. Hayatımıza etkisi olmuş önemli karakterlerin üzerimizde bıraktığı etkileri anladığımızda değişim için için gerekli adımları atarız. 

 

İçsel anlamda yaşadığımız huzursuzlukların temeline indiğimizde ancak onları düzeltebiliriz. Astral Rota bunları anlayabilecek en hızlı ve kesin araçlardan biridir. İçsel dinamiklerinizin çalışma şeklini anlayarak ve hayatınızdaki davranış kalıplarını düzelterek daimi mutluluğu elde edersiniz. 

 

Astroloji haritası, içsel kimliğimizin bir resmidir ve içsel benliğinizi size gösterir. İç dünyanız diğer insanlardan farklıdır ve bedeniniz de onun yansımasıdır.

Astroloji haritası çalışma içeriği nedir?

Bu çalışmada size özel bir rapor hazırlanır. Bu rapor, ruhunuzun kimliğini, yaşadığınız olayların ardında yatan temel nedenleri, hangi burçların sizin sınavınız olduğunu, nelere ihtiyaç duyduğunuzu, sahip olduğunuz kimliğin olumlu veya olumsuz hangi davranış kalıplarını sergileyebileceğini ve bu kalıpların altında yatan temel nedenleri anlatır. Prenatal tutulmalar ile birlikte değerlendirilen natal haritası ile gerçek potansiyelinizi ortaya koyar.

Kalbinizin Arzularını Keşfedin!

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page