top of page

Aile Cash Flow Oyunu ile ailenizdeki parayla ilgili tüm dinamikleri görün.

Aile Cash Flow Oyunu Nedir?

Amerikalı yazar, yatırımcı ve motivasyon konuşmacısı Robert Kiyosaki tarafından bulunan Cash Flow Eğitim Oyunu, finansal zekanızı geliştirmek ve finansal okur-yazarlık düzeyinizin artması amacıyla tasarlanan bir oyundur.

 

Kiyosaki, kendi tabiri ile “Fare Kapanı”ndan çıkabilmenin yollarını oyun aracılığıyla öğretmenin yollarını geliştirmiş. Kiyosaki, zengin ya da yoksul olmanın hiç bir şeyi değiştirmediğini, önemli olanın kişilerin parasını doğru yönetmesi olduğunu savunuyor.

 

Bizlerdeki para algısı parayı yönetme şeklimizi gösterir ve bu da finansal durumumuzu belirler. Ne kadar çok kazanırsak kazanalım eğer parayı iyi yönetemiyorsak ve yönetme şeklimiz değişmiyorsa finansal durumumuzu güçlendiremeyiz. Bütün bu algılarla beraber kurduğumuz ailenin finansal durumu da yine bu şekilde belirlenir.

Aile Cash Flow Oyunu ile ailede parayla ilgili görülemeyen dinamikleri çok net olarak görmeye başlarsınız. 

Aile Cash Flow Oyunun Faydaları Nelerdir?

Oyunda gündelik hayatta beklenmedik harcamalara maruz kalındığında, hatta çocuk sahibi olunsa bile aslında çok rahatlıkla birikim yapılabileceğini görür ve doğru stratejileri öğrenirsiniz.

  • Ailede kimler yatırım yapmayı seviyor, kimler yatırımdan korkuyor?

  • Bu gibi durumlarda aile üyeleri birbirlerine nasıl yaklaşıyor?

  • Hangi riskler alınabilir, hangi riskler alınmamalıdır?

  • Garanti sandığımız yatırımlar ne kadar yatırım sayılır?

Bütün bunları oyunda görme fırsatınız olur ve kendinizi geliştirirsiniz.

 

Oyunda önemli olan aile üyelerinin her birinin parasal konulardaki kendi algılarını görmeleri ve bu algıları aile dinamiğine nasıl yansıttıklarını fark etmeleridir.

Aile Cash Flow Oyunu aracılığıyla, ailenizde neden finansal sorunlar yaşadığınızı net bir şekilde görür ve bunu Aile Danışmanı olan oyun eğitmeninizle beraber, o anda yerinde çözüme kavuşturursunuz. Üstelik bunu son derece eğlenerek yapmış olursunuz.

 

Eğlenirken öğrenmeyi, öğrenirken çözümlemeyi yaşayacağınız, size zenginliğin anahtarını sunacak bu çok keyifli oyuna siz de katılmak için hemen bizi arayın.

Aile bütçenizi daha iyi yönetmek ve doğru birikimler için Cash Flow'u deneyin!

cashflow-set.jpg

Kalbinize Yolculuk için
Bizimle İletişime Geçin!

Tel:          0531 527 52 57

E-posta: destek@kalptenbire.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

bottom of page