top of page

Seminerlerimiz

Kalbe Yolculuk: İçsel Yol

Meditasyon Ustası Daniel Mitel tarafından hazırlanan ve The School of The Heart eğitimcileri tarafından tüm dünyada farklı ülkelerde gerçekleştirilen bu seminer ile hayatınız değişebilir! Hayatınızı değiştirecek bu çalışmada "Kalp Yolcuları"na siz de katılın.

Kalpten İmgeleme: Geçmişi Temizleme ve Kendini Yenileme

Kadim zamanlardan günümüze kadar birçok üstat tarafından kullanılmış en eski tekniktir. Kişilerin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerini dengeleyerek, farkında olmadıkları blokajların çözülmesine yardımcı olur.

Om Sesiyle İyileşme Çemberi

Om sesi, insanlara huzur ve dinginlik veren spiritüel bir mantra olarak bilinir. İnsanın kendi sesiyle çıkardığı “Om” sesi titreşiminin fiziksel olarak kas ve sinir sistemini rahatlattığı bu sayede zihnide dinginleştirdiği ve kalp ritmini de düzenlediği bilinmektedir. Grup çalışmalarında bu etki katlanarak artar. Kalbin açılarak arındığı bu çalışma ile bütün herkesin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenleri dengelenir ve arınma gerçekleşir.

Tantrik Dans

İnsanlarla olan ilişkilerde kalıpları fark etmenizi sağlar. Dans esnasında akışta gelen bir hareketle bloke eden tüm eski kalıplardan sıyrılırsınız. Kendinizi tamamen içinizden yükselen ışığa ve müziğe bırakır, sınırları ve blokajları ortadan rahatça kaldırabilirsiniz.

Tantrik dans sizi bedeninizle yeniden buluşturacak ve onun aracılığıyla hiç keşfetmediğiniz yönlerinizi keşfedecek, kendinizi daha çok seveceksiniz.

bottom of page