top of page

Aile Danışmanı Gülce Tartal ile

Kalpten İmgeleme:

Geçmişi Temizleme ve Kendini Yenileme

2-9-16-23-30 Ekim ve 6 Kasım 2019

Saat: 19:00 - 21:00

NOZ Koçluk, Göktürk-İstanbul

Kalpten İmgeleme: Geçmişi Temizleme ve Kendini Yenileme

Yer: NOZ Koçluk, Göktürk-İstanbul

Süre: 6 hafta, her Çarşamba, 2 saat

Tarih: 2-9-16-23-30 Ekim ve 6 Kasım 2019

Saat: 19:00 - 21:00

Ücret: 1200 ₺ + KDV

Eğer hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan eğer kendi potansiyeline ulaşmak istiyorsan, eğer hayallerin gerçek olsun istiyorsan çok önemli bir görevin var; imgeleme konusunda usta olmalısın.

İmgeleme Nedir?

İmgeleme oldukça güçlü bir yetenektir. Nereden çıktı şimdi imgeleme diyebilirsiniz. Burada spiritüel herhangi bir şeyden bahsetmiyoruz. Burada bilimden ve araştırmalardan bahsediyoruz. 

 

Beyninizin Retiküler aktivasyon sistemi denilen bir bölgesi vardır. Burası nöron ağlarının bulunduğu yerdir. Bu Merkez bir filtre gibi çalışır. Belli bilgilerin beyine geçmesine izin verir. Peki bu filtreyi kim programlar? Tabii ki siz ve hayatınızda bulunmuş olan kişiler. Farz edelim kendinizi sevilmez buluyorsunuz tahmin edin Retiküler aktivasyon sistemi ne yapar size sevilmediğiniz her türlü durumu gösterir.

 

Peki ne işe yarar? Beyniniz gün içerisinde milyonlarca veriye maruz kalır. Ve bütün bu verileri filtreleyerek beyine iletmek zorundadır. Aksi taktirde tahmin edersiniz ki beyniniz dağılır yani patlar. Yani bu sistem aslında sadece odaklandığınız şeyleri dikkatinize getirerek beyninizi korur.

İşte tam da burada Retiküler aktivasyon sistemini yeniden programlamanız gerekir. Bunu da ancak imgeleme yoluyla yapabilirsiniz. Böylece artık beyniniz yeni yollar aramaya başlar, fırsatları gözler, Tesadüfleri yakalar. Bu ancak imgeleme yoluyla olur. Bu imgelemin Kalpten yapılıyor olması ise ayrı bir önem taşır çünkü kalbimizin ayrı bir zekası ve bilgeliği vardır. Kalpten yapılan imgelemler daha hızlı sonuca ulaştırır.

 

Bunları sanki gerçek bir anıymış gibi kaydeder ve dolayısıyla beyninizi yeniden kodlar. Yani Retiküler aktivasyon sisteminizi yeniden kodlar. Ve işin önemli tarafı siz ne kadar çok imgeleme yaparsınız;

 

1- O kadar çok kendinize güveniniz gelir,

2 -O kadar çok kendinizi daha güvende hissedersiniz,

3- Hayatınızın sorumluluğunu elinize alırsınız böylece hayatınızın yönü olumlu anlamda değişir.

Kalpten İmgeleme Nedir?

The School of The Heart’ın öğretilerinden olan Kalpten İmgeleme, kadim zamanlardan günümüze kadar birçok üstat tarafından kullanılmış en eski tekniktir. Kişilerin zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerini dengeleyerek, farkında olmadıkları blokajların çözülmesine yardımcı olur.

Bu imgeleme tekniğiyle ruhunuzu beyninizden kalbinize nasıl taşıyacağınızı öğrenirken, geçmişinizi ve duygusal travmalarınızı temizleyerek kendinizi hafifletirsiniz.

Neler Öğrenirsiniz?

Her biri üçer tane imgeleme içeren toplam altı set çalışma ile geçmişi temizleyip kendinizi yeniler ve dönüşümünüzü kalpten yaşarsınız.

 

 1. Kendine has ama uygulaması kolay imgeleme sistemi ile ruhunuzu beyninizden kalbinize nasıl taşıyacağınızı,

 2. Yoğun ve ağır enerjilerinizi (öfke, korku, hüsran, kızgınlık, haset, depresyon vb) olumlu güzel enerjilere (koşulsuz -sevgi, dinginlik, huzur ve uyum vb) nasıl dönüştüreceğinizi,

 3. Geçmişinizi ve duygusal travmalarınızı temizleyerek kendi varlığınızı hafifletmeyi,

 4. Bir hastalığın etkilerini tersine çevirmek için gereken teknikleri,

 5. Düşlerinizi ve kabuslarınızı temizleyerek lücid rüyaya geçiş yapmayı

 6. Çakralarınızı temizleyip, güçlendirmeyi ve canlandırmayı,

 7. Kendinizi nasıl iyileştireceğinizi,

 8. Endişelerinizi nasıl bırakacağınızı ve özünüz ile nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenirsiniz.

Bunları gerçekleştirmek için öğreneceğiniz teknikler;

 • Enerjini Değiştir Egzersizi

 • Su Egzersizi

 • Dur ve Nefes Al Egzersizi

 • Rüyanı Temizle Egzersizi

 • Tekrar Eden Davranış Kalıplarını Belirle Egzersizi

 • Gününün Enerjisini Temizle Egzersizi

 • Tibet’in Geçmişi Temizleme Egzersizi

Bilgi ve rezervasyon için : info@nozkocluk.com

bottom of page