top of page
Bir Kalp Atımıyla Başlar Herşey...

Kalbinin Sesini Duymaya Hazır Mısın?

Hepimiz birer yolcuyuz adına hayat denilen bu rüyada. Hangisi rüya, hangisi gerçek, hangisi sen, hangisi ben bilemezken adım adım ilerliyoruz sonsuzluğa.

 

Bu yolculukta ilerlerken bazen içimizde kelebekler uçuşuyor, bazen canımız yanıyor, bazen ayaklarımız yere basmıyor, bazen tökezliyoruz. Önemli olan olaylara, durumlara, kişilere takılmadan kendini tanıyıp, kendi merkezinde kalabilmeyi öğrenmektir. Kendini tanımak kendini bilmekle başlar.

Seanslar

Bireysel seanslarda sizi engelleyen durumları farkeder, bunlarla ilgili çözümlemeler yaparsınız. Ayrıca kendi özünüzle bağlantıya geçmeyi deneyimler ve bunu kalıcı hale getirirsiniz.

Seminerler

Seminerlerde grup enerjisi ile güzel bir yolculuğa adım atıp, derin dönüşümler yaşayarak kendinizi daha önce hiç olmadığı kadar yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Geçmişin yüklerinden arınarak kendinizi yenileme şansını yakalayacaksınız. Huzurlu ve dingin yaşamak için birçok farklı yöntem öğreneceksiniz.

 

İçindeki ustayı keşif yolculuğu...

HAKKIMIZDA

Kalpten Bir’e; bireysel seanslar ve seminerlerle bireylerin kendi farkındalıklarını geliştirmelerine, zihinsel, duygusal ve ruhsal dengelerine tekrar kavuşmalarına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. The School of The Heart eğitmenlerinin desteğiyle, kalbin dünyasını keşfetmenin ayrıcalığını yaşayın.

Bu eşsiz deneyimde hem çok eğlenecek, hem hayatınızdaki tıkanıklıkların nedenlerini fark ederek şaşıracak, hem de bu farkındalıklarla birlikte hayatınızda nelerin değiştiğine inanamayacaksınız.

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Facebook Simge

Bizimle İletişime Geçin

Mesajınız başarıyla alınmıştır!

contact
Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page